Testy laptopów premium

adm_laptopy Maj 17, 2018
0 people like this post

Jaki laptop premium wybrać?

Przetestowaliśmy dla państwa najnowszego MacBook Pro 15″ oraz jego konkurenta opartego na systemie window s Dell XPS 15″ – Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem.

 

Najlepszy laptop premium od Apple

MacBook Pro 15-calowy to najlepszy laptop dla profesjonalistów z branży multimediów – jeśli Ty lub Twoja firma jesteście gotowi rozstać się z tą sumą gotówki.

Jest kilka powodów takiego stanu rzeczy. Po pierwsze, znakomity ekran o przekątnej 15,4 cala o rozdzielczości 2880 x 1800 pikseli. To panel pro-poziomowy pod każdym względem, produkujący więcej kolorów i większą dokładność niż jakikolwiek inny panel laptopa, jaki kiedykolwiek testowaliśmy.

Wydajność też jest gwiezdna. Czterordzeniowe chipy Intel Core, które są standardem w tym laptopie, są wystarczająco mocne do edycji i renderowania wideo 4K, a układy graficzne zostały uaktualnione od czasu przeglądu do wersji AMD Radeon Pro 500. Te ostatnie są wystarczająco dobre dla lekkich gier i pomagają w pracy 3D, wideo i fotografii.

Ponadto otrzymujesz cztery ultraszybkie porty ThunderBolt 3 dla najbardziej nowoczesnych i wydajnych urządzeń peryferyjnych.

Naszym jedynym zmartwieniem nie jest to, że żywotność baterii jest słaba, ale jest niespójna. Byliśmy szczęśliwi z powodu wydajności, która miała niewielki wpływ na żywotność baterii, ale nie dotyczy to wszystkich.

 

Kompaktowy laptop premium na systemie Windows

Ponieważ 15-calowy MacBook Pro staje się jeszcze droższy, Dell XPS 15 staje się bardziej atrakcyjny dla tych, którzy nie potrzebują zaawansowanych funkcji urządzenia Apple.

Ma potężny czterordzeniowy procesor Intel Core i7 (dostępne są również i5s) i świetną kartę graficzną w postaci GTX 1050, która pobiera 4 GB pamięci wideo.

Oznacza to, że jest to nie tylko bardzo wydajny laptop do edycji wideo, ale także świetny automat do gier Full HD. Szybki dysk SSD, świetny ekran, znakomita jakość wykonania i długi czas pracy na baterii stanowią dla nas gwarancję.

Cena, jaką płacisz, jest taka, że gra jest głośna, a przy wadze 2 kg. Ale to są małe wady na genialny laptop.

Category: laptopy premium
  • 0
  • 210
adm_laptopy

Leave your comment